Program „Wiosenne kobiece porządki”- trwają zapisy

Post

  |   aktualności, działania

 

 

Fundacja Twórcze Miejsce Kobiet

we współpracy z Centrum Coachingu i Psychoterapii we Wrocławiu

 

zaprasza na

 

 

„Wiosenne kobiece porządki”

czyli cykl warsztatów planowania osobistej zmiany,

głównie na gruncie zawodowym.

 

Już wkrótce nadejdzie wiosna, a wraz z nią nowe marzenia, wyzwania, cele. Może jeszcze jesteś ospała po zimie, ale zapewne już czujesz potrzebę ruszenia z miejsca i dokonania zmian.

Może jesteś mamą, która myśli o powrocie do pracy po dłuższym czasie spędzonym w domu z dzieckiem? A może dotychczasowe zajęcie nie przynosi satysfakcji i chcesz poszukać dla siebie nowej ścieżki? Może czujesz, że wprawdzie nie jest źle, ale wiesz, że nie wykorzystujesz do końca swoich możliwości?

Tej wiosny daj się zabrać na odkrywczą podróż po rozkwitających marzeniach, pączkujących celach i pachnących świeżością wyzwaniach. To dobry czas, byś i Ty rozkwitła tej wiosny. Skieruj twarz w stronę słońca i odważ się – zrób  krok w stronę własnego rozwoju. Nie zapominaj, że działania dla siebie samej też są ważne. Warto zająć się sobą, aby poczuć równowagę.

 

 

   JEŚLI:

 • potrzebujesz ożywczej wiosennej energii by ruszyć z miejsca
 • szukasz odpowiedzi na pytanie dokąd zmierzasz  w obszarze rodzinnym, zawodowym i osobistym
 • chcesz na nowo odkryć swój potencjał i mocne strony
 • pragniesz działać skutecznie w zgodzie z sobą i swoimi wartościami
 • planujesz powrót na rynek pracy i potrzebujesz wsparcia
 • patrzysz na swoje CV i nie wiesz czy jest dobre
 • chcesz przygotować się do procesu rekrutacji, a szczególnie rozmowy kwalifikacyjnej
 • czujesz się czasem samotna ze swoimi trudnościami, potrzebujesz ludzi, w których możesz się przejrzeć jak w lusterku

to program rozwoju osobistego  

„Wiosenne kobiece porządki” 

jest dla CIEBIE !!! 

 

Zapraszamy na trzymiesięczny cykl cotygodniowych warsztatów, który umożliwi Ci stopniowe wejście w temat, danie sobie czasu na zmianę i przemyślenia oraz wdrożenie opracowanej i zaplanowanej zmiany. Dobrze jest się nie spieszyć, pozwolić sobie na własne odkrycia i na emocje, które pojawiają się podczas tych odkryć. Na to, aby zaskoczyć samą siebie, aby uspokoić obawy i rozwiać wątpliwości – potrzebujemy trochę czasu.


Odważ się być sobą i przyłącz się do grupy ciekawych świata kobiet, które tak jak Ty marzą, planują oraz pragną zmian i wsparcia w rozwoju osobistym. Dzięki wspólnej pracy w grupie, wymianie doświadczeń w przyjaznej i otwartej atmosferze oraz indywidualnej pracy z coachem poczujesz przypływ wiosennej energii, nabierzesz pewności siebie i mocno staniesz na nogach. Będzie to również wspaniała okazja do rozmów o rynku pracy i procesie rekrutacji w obecnych czasach, pracy nad CV. Zaplanujesz kolejne kroki w budowaniu kariery po odbytej przerwie zawodowej i będziesz w pełni przygotowaną na powrót do aktywnego życia zawodowego.

Pokaż sobie, że potrafisz być aktywna i przekonaj się, że udział w programie “Wiosennych kobiecych porządków” będzie  jedną z lepszych decyzji tej wiosny.

 

Otwórz okno na świat, wpuść wiosnę, a gwarantujemy, że osiągniesz następujące efekty:

 • zbudujesz świadomości siebie, swoich mocy, osobistych zasobów i możliwości
 • odkryjesz drzemiące w Tobie marzenia
 • rozpoczniesz proces wprowadzania celowych i świadomych zmian w życiu
 • zdobędziesz nowe umiejętności zarządzania sobą w czasie
 • dowiesz się, co Cię motywuje do działania
 • rozpoznasz własne potrzeby i możliwości w obszarze zawodowym
 • stworzysz skuteczne CV z możliwością konsultacji go ze specjalistami
 • profesjonalnie przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej
 • będziesz miała możliwość przyjścia z dziećmi i skorzystania z opieki

ale przede wszystkim:

 • nabierzesz pewności siebie
 • podzielisz się własnymi inspiracjami i wysłuchasz historii innych kobiet
 • odważysz się aktywnie działać
 • porzucisz ograniczenia i ………… wiosennie uporządkujesz swoje kobiece sprawy

 

Zaczynamy Pierwszego Dnia Wiosny

21 marca 2018 r. (środa)

o godz. 9.30.

we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, ul. Legnicka 65.

 

Spotkania będą odbywać się cyklicznie w każdą kolejną środę w godz. 9.30-12.30.

Zaplanowanych jest 11 warsztatów w terminach: 21 i 28 marca, 4,11,18 i 25 kwietnia, 9,16,23 i 30 maja oraz 6 czerwca. Terminy sesji coachingowych będą ustalane indywidualnie.  Zobacz szczegółowy harmonogram.

 

Na terenie Centrum Sektor 3 istnieje możliwość bezpłatnego parkowania, dojazd od strony ul. Marcina Lutra.

Niedaleko Sektora 3 znajduje się przystanek komunikacji miejskiej KWISKA. Dojazd autobusami: 128, 122, 129, 101, 102 oraz tramwajami: 10, 20, 31, 32, 33.

 

 

Inwestując w swój rozwój osobisty otrzymasz:

 • 33 godziny inspirujących i ciekawych zajęć warsztatowych w okresie 3 miesięcy
 • materiały szkoleniowe i cotygodniowy pakiet ćwiczeń
 • 2 indywidualne sesje coachingowe
 • indywidulane konsultacje Twojego CV
 • wsparcie w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej
 • szansę spotkania gościa specjalnego, który….(ciii- to przecież niespodzianka)
 • możliwość stworzenia własnej mapy marzeń
 • umiejętność bycia bardziej skuteczną i efektywną w osiąganiu celów
 • motywację by zacząć wprowadzać zmiany w swoim życiu
 • szansę na nawiązanie niepowtarzalnych znajomości z kobietami takimi jak TY
 • opiekę nad Twoim dzieckiem, tak byś Ty w tym czasie mogła wiosennie rozkwitać
 • certyfikat

Podczas spotkań osobom zainteresowanym zapewniamy opiekę nad dziećmi powyżej 8 miesiąca życia w sali obok w kwocie 15 zł za warsztat. Opieka nad dziećmi jest dodatkowo płatna i będzie zorganizowana przy zapisie min. 4 dzieci.

 

Warunki udziału w programie

 1. Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia na adres e-mail: katarzyna.zaremba@miejscekobiet.org. Decyduje kolejność zgłoszeń i termin pierwszej wpłaty. Tutaj pobierz formularz.
 2. Dokonanie wpłaty na przesłany nr konta najpóźniej do 15 marca 2018 r.
 3. W przypadku rezygnacji z udziału w grupie wcześniej niż na 5 dni przed pierwszym spotkaniem wniesiona opłata jest zwracana w całości. W przypadku późniejszej rezygnacji lub nieobecności na zajęciach wniesiona opłata nie jest zwracana.
 4. Warunki opieki nad dziećmi będą przekazywane indywidualnie zainteresowanym osobom.

Ilość miejsc w grupie jest ograniczona

i decyduje kolejność dokonywanych wpłat.

 

Prowadzące

Dominika Łysio – trener, wieloletni praktyk w obszarze rozwoju i szkoleń pracowników, zawodowo związana z obszarem HR. Aktywnie propagująca talenty Instytutu Gallupa, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. W pracy zawodowej była odpowiedzialna za organizację procesu szkolenia kadry menedżerskiej oraz prowadzenie szkoleń jako trener wewnętrzny w obszarze oceny pracowniczej. W swoim działaniu stosuje praktyczne podejście oraz kreatywne formy pracy.

Absolwentka University of West London gdzie zdobyła tytuł magistra z wyróżnieniem w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci, zwolenniczka wychowania w duchu pozytywnego wzmocnienia, działająca społecznie w szkolnej Radzie Rodziców. Chętnie dzieląca się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Zaczytana w kryminałach, książkach z pozytywnym zakończeniem i marząca o podróży do Singapuru.

 

Katarzyna Zaremba – psycholog, psychoterapeuta i coach, zainteresowana rozwojem osobistym i inicjowaniem zmiany. Od 17 lat pracująca z ludźmi i wspierająca ich w realizacji celów, w dążeniu do równowagi i w dbaniu o szeroko pojęty psychiczny dobrostan.

Ponadto praktyk MA-URI Bodywork – metody pracy z ciałem opartej na masażu polinezyjskim.

Prywatnie mama 13-letniej Idy, uwielbiająca książki i amatorsko pisząca wiersze.

 

Justyna Terebus-Langz wykształcenia psycholog. Trener i psychoterapeuta. Z zamiłowania społecznik – w 2012 roku powołała do życia Fundację Twórcze Miejsce Kobiet, w której realizuje pomysły wspierające osobisty i artystyczny rozwój kobiet.

W 2014 roku zdobyła certyfikat coacha ACC w standardach ICF global.

Prywatnie lubi majsterkować – czasem robi biżuterię, a czasem zajmuje się renowacją mebli. Jej ostatnią fascynacją są stare maszyny do pisania.

 

Zobacz co mówią uczestniczki podobnych warsztatów rozwoju osobistego organizowanych przez Nas:

 

Udział w projekcie daje mi oparcie i mobilizuje do działania i zmiany. Praca nad sobą w kontekście cotygodniowych spotkań w grupie kobiet daje możliwość spojrzenia na siebie jako kobietę z różnych perspektyw

Ania

Udział w projekcie był bardzo ważny dla mnie. Dodał mi wiele sił i pokazał mi, że wgląd w siebie, we własne emocje pozwala mi dostrzec własne pragnienia, a przez to też innych ludzi. Ponadto dzięki udziałowi w projekcie wzmocniłam się i zrozumiałam, że mam bardzo duży potencjał, którym są moje wcześniejsze doświadczenia, osiągnięcia, które śmiało mogę wykorzystać do realizacji moich przyszłych celów oraz że, aby zmienić coś w swoim życiu muszę zacząć od siebie 🙂 Dzięki procesowi, który przeszłam dałam sobie prawo do popełniania błędów, zrozumiałam, że jestem wystarczająco dobra i w danym momencie robię to co mogę zrobić (ani mniej, ani więcej). Przyjęcie tych prawd dało mi większą swobodę i otwartość działania. Dzięki temu mogę  rozwijać się i iść dalej w wytyczonym przez siebie kierunku.

Gosia

Jestem bardzo zadowolona i ogromnie wdzięczna dziewczynom, że udało mi się zostać uczestniczką tego projektu. Warsztaty prowadzone w ramach projektu, zainspirowały mnie do pracy nad sobą i zmierzenia się z problemami oraz wyzwaniami, jakie przede mną stoją. Co nie zawsze było łatwe…Uczestnictwo w projekcie Miejsca Kobiet wyciągnęło mnie z jałowej próżni, w której tkwiłam od pewnego czasu. Coaching był dla mnie znakomitym narzędziem samorozwoju. Dzięki sesjom Justyny udało mi się nie tylko nazwać  bariery, ale także odkryć wewnętrzne zasoby, które pomogą mi je pokonać i osiągnąć założone cele. Wspaniała sesja fotograficzna z cudowną Martusią ukazała mi nową mnie……Pomysł i idea projektu otwiera szansę na pozytywne zmiany, tak bardzo prawie wszystkim Nam kobietom potrzebne i pożądane. Poznałam wspaniałe kobiety – koleżanki.

Monika

Jeszcze nie wiem, do czego ten projekt mnie poprowadził — będę mogła to ocenić dopiero z perspektywy czasu. Na pewno wiódł mnie ku dobremu. Ku większej samoświadomości i akceptacji siebie. Pozwolił mi na nowo dostrzec kilka istotnych, dawno zapomnianych spraw. Cieszę się, że mogłam w nim uczestniczyć.

Ola

 

ZAPRASZAMY