LUDZIE

LUDZIE

zarząd11

Miejsce Kobiet tworzą:

Justyna Terebus

Prezes Fundacji

Pomysłodawczyni i założycielka Miejsca Kobiet. Psycholog z duszą naukowca, trener, terapeutka i coach. Z uporem wierzy w siłę marzeń, które wytrwale realizuje, zarażając tym innych. Skutecznie inspiruje motywując do odważnych działań. “W życiu stawiam na wierność sobie. Wspieram w odkrywaniu własnych pasji i talentów, gdyż  w nich upatruję źródło siły i wewnętrznej równowagi”. Ulubione motto: “Bądź sobą, inni są już zajęci” – Oscar Wilde.

Katarzyna Zaremba

Wiceprezes Fundacji

Psycholog, psychoterapeutka, socjoterapeutka i coach. Współtworzy Centrum Psychoterapii i Coachingu we Wrocławiu. W Miejsce Kobiet wkłada swoje doświadczenie oraz szczególną pasję do pracy z ludźmi przy odkrywaniu ich potencjału, mocnych stron i twórczych ekspresji. Jej motto życiowe to cytat z A. Einsteina: „Szaleństwem jest zachowywać się w ten sam sposób i oczekiwać innego rezultatu”.

Ewa Osińska

Członek Zarządu Fundacji

Drugie imię: Konsekwencja. Organizatorka wszelkich spraw, nieugięta koordynatorka najtrudniejszych projektów. Uosabia dobra stronę porządku w biurokracji. W duszy romantyczka i marzycielka, pełna energii do działania i optymistycznego podejścia do ludzi i życia.