Healing Session for Women – Psalm for you

Post

  |   aktualności

UWAGA! Pierwsze 10 osób weźmie udział w sesji na promocyjnych warunkach: 

http://miejscekobiet.org/promocyjne-warunki-uczestnictwa-w-sesji-psalm-for-you/

Moje Drogie,

W imieniu własnym oraz Marii Agnieszki Grońskiej i Marcina Radonia mam przyjemność zaprosić Was do udziału w HEALING SESSION FOR WOMAN – PSALM FOR YOU.

 

„Psalm for You” jest unikatową sesją uzdrawiającą która skupia w sobie leczniczą moc ciszy oraz głosu ludzkiego połączonego z sercem.

Fakt, że wszystko jest wibracją i wywodzi się z dźwięku powoduje, że praca z dźwiękiem jest najbardziej przyszłościową, precyzyjną i sięgającą najgłębiej techniką uzdrawiającą, która tworzy zmiany w strukturach i wzorcach naszych ciał i umysłów.

Inspiracją dla stworzenia metody „Psalm for You” czyli Śpiewania dla Duszy jest moje 20-letnie doświadczenie pracy dla ludzi i z ludźmi oraz moja własna droga rozwoju świadomości. Kiedy śpiewam kieruję się wyczuciem i szacunkiem do każdej obecnej na spotkaniu osoby.


Koncerty rozpoczyna Marcin grając na gongu, misach i kamertonach – otula pięknem ich dźwięków i tworzy niepowtarzalną kojącą atmosferę w której łatwiej jest nam osiągać stan relaksu.
W trakcie sesji kierujemy się własną wrażliwością i otwieramy na spotkanie z drugim człowiekiem na poziomie duszy. To subtelne zetknięcie energii pozwala uruchomić procesy pozytywnych zmian i otwiera na nowe możliwości. Zaczynamy być w Tu i Teraz spotykając się z prawdą Kim jesteśmy.

Drzwi na naszych sesjach otwarte są dla każdej z kobiet która jest gotowa na nowe doświadczenia bez względu na wiek czy przekonania.

Kiedy?

20.08.2016 r. godz. 18.00 – 19:30 (sesja dla kobiet)

21.08.2016 r. godz. 16.30 – 18:00 (sesja dla kobiet i mężczyzn)

 

Ze względu na specyfikę spotkania, ilość miejsc jest ograniczona do 10, dlatego prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału drogą mailową bądź telefoniczną do dnia 19.08.2016.

Jak się przygotować do sesji?
Moje Drogie, weźcie ze sobą coś do siedzenia lub leżenia – najlepsze są maty do yogi lub śpiwory.
Bardziej komfortowo poczujecie się w swobodnym ubraniu 🙂

Miejsce:


Spotykamy się w Domu Kultury BAKARA przy ul. Różanej 4-6 we Wrocławiu, piętro I, sala teatralna.

Udział jednej osoby w sesji to 120 zł, płacimy u organizatora przed sesją.

wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1153661881368803/

 

Zapraszamy serdecznie!

Maria Agnieszka Grońska i Marcin Radoń oraz organizator Justyna Terebus-Lang.

więcej o Marii: https://www.facebook.com/respitemassagetherapy/?fref=ts
……………………..…….
ZAPISY:
Justyna Terebus-Lang
miejsce.kobiet@gmail.com
tel. 697-220-603

Maria o sesji:
Marzę, że na sesji spotkają się kobiety które szukają ponownego kontaktu ze swoją kobiecością oraz wszystkimi jakościami które są jej przypisane. Kobiety spragnione prawdy o swojej kobiecości i mądrości która płynie od naszych przodkiń. Kobiety otwarte na nowe inspiracje i rozwiązania, chcące wzajemnie się wspierać i współuczestniczyć w tworzeniu innej niż dotychczas, własnej rzeczywistości .Kobiety które pragną odnaleźć ponownie ład i harmonię wspólnego istnienia duszy kobiety i mężczyzny. Do zobaczenia wkrótce.
Z miłością w dźwięku

Jeśli chcesz uczestniczyć w sesji dla Kobiet i Mężczyzn, szczegóły znajdziesz tutaj:
https://www.facebook.com/events/856942617774997/

 

psalm for you4agotowy

13989474_1223048757739271_1979441987_n