Kobieta, rozwój i sztuka, czyli Art-Coaching w praktyce

Kobieta, rozwój i sztuka, czyli Art-Coaching w praktyce

Fundacja Twórcze Miejsce Kobiet serdecznie zaprasza Panie na warsztaty pod tytułem „Kobieta, rozwój i sztuka, czyli Art-Coaching w praktyce”, które odbędą się 27 października 2015r.  w Domu Kultury BAKARA we Wrocławiu (ul.Różana 4-6).

Początek o godz. 16.30.

Warsztaty będą okazją do spotkania kobiet i zapoznania ich z ideą Art – Coachingu –  metodą wspierania rozwoju osobistego, pozwalającą odkryć własny twórczy potencjał.

Gościem specjalnym będzie wybitna aktorka teatralna i filmowa – pani Stanisława Celińska.

Stanisława Celińska

W programie wystąpienia psychologów i trenerów, którzy poprowadzą warsztaty art-coachingowe. Naszymi gośćmi będą również praktycy w dziedzinie ceramiki i stolarstwa. Podczas spotkania każda z Pań będzie miała okazję zobaczyć i przekonać się, w jaki sposób takie narzędzia jak glina, drewno, słowo mogą służyć samorozwojowi, wymianie kobiecej energii i dobrej zabawie.

Fundacja Twórcze Miejsce Kobiet wspiera rozwój Pań bez względu na wiek, wykształcenie, światopogląd, czy status ekonomiczny. Propagujemy Filozofię Serdecznego Egoizmu i Ideę Nowoczesnego Darcia Pierza, których efekty są niezwykłe i niezastąpione dla kobiet.

Art-Coaching doskonale wpisuje się w koncepcje promowane przez naszą fundację. Jest metodą rozwoju osobistego, łączącą proces psychologicznego wzmacniania osoby i jej wspierania z działaniami artystycznymi. Dzięki połączeniu sztuki, terapii i coachingu, pojawiają się nowe korzyści, których trudno doszukać się w poszczególnych dziedzinach, gdy uprawiamy je osobno.

Stosując Art-Coaching angażujemy większą – niż w tradycyjnym coachingu – ilość zmysłów. Oprócz słuchu wykorzystujemy zmysł wzroku i dotyku. Użycie wyobraźni – niezbędnej w procesie twórczym – dodatkowo wzmacnia efekt pracy. To wszystko sprawia, iż metoda Art-Coachingu odznacza się wysoką skutecznością.

Art-Coaching nastraja umysł do poszukiwania odpowiedzi i znajdowania nowych rozwiązań. Wyzwala z utartych – nie zawsze skutecznych – schematów myślenia i działania.

 

 Partnerzy:

masaże dla kobiet studio fryzur gabrielladrukarniaEDICUS