DZIAŁANIA

DZIAŁANIA

ZREALIZOWANE: 

Stanisława Celińska

Warsztaty ze Stanisławą Celińską – Kobieta, rozwój i sztuka, czyli Art-Coaching w praktyce

27 października 2015r odbyły się nasze pierwsze warsztaty na szerszą skalę –„Kobieta, rozwój i sztuka, czyli Art-Coaching w praktyce”. Spotkanie miało miejsce w Domu Kultury BAKARA we Wrocławiu. Uczestniczki warsztatów miały szansę spotkania się z niezwykłą personą jaką jest aktorką i artystką, Pani Stanisława Celińska. Oprócz tego nie zabrakło także wielu innych, niesamowitych atrakcji takich jak praca z gliną, drewnem czy słowem słowem.

>>>więcej

 

glos

Projekt – Cykl warsztatów wokalno-ruchowych pt. „Obudź swój głos”

Świat wokół nas jest muzyką. Szept, krzyk, śmiech, płacz, śpiew… Twój głos towarzyszy Ci od zawsze. Rodzimy się z narzędziem komunikacji o potężnej sile rażenia. To właśnie za pomocą głosu wyrażamy wszystkie podstawowe potrzeby i emocje.

 

>>>więcej

 

ekstaza-kobieta-z-pasją

Kobieta z Pasją

Może Ty sama piszesz, szyjesz, fotografujesz, pieczesz, rysujesz, rzeźbisz, robisz ozdoby choinkowe, śpieewasz … ? Być może świat jeszcze nie widział Twoich dzieł, a może jesteś już całkiem popularna? Powiedz nam o sobie lub o Twojej znajomej, a my umieścimy informacje o niej na naszej stronie.

>>>więcej

 

leaderki

 

Liderki z ukrytym potencjałem

Cykl zamkniętych spotkań dla 15 pań. Celem spotkań jest wzmacnianie podmiotowości kobiet oraz aktywizowanie do pełnienia istotnych ról społecznych w życiu publicznym. Cykl składa się z 8 spotkań grupowych z trenerem, 4 indywidualnych sesji z coachem oraz 6 spotkań z ekspertami z zakresu funkcjonowania „trzeciego sektora”

.>>>więcej